Kulturní dům

Kulturní dům Ostrava – Hrabová

Kulturní dům můžete využít pro nejrůznější akce jako je zábava, ples, divadlo, přednášky, semináře, výstavy, svatby, posezení, večírky, pohřby, oslavy a jiné.

Rada MOb Hrabová rozhodla obnovit pronájem kulturního domu i pro soukromé účely pro Hrabovské občany a stanovila nový sazebník za pronájem těchto prostor s účinností od 1.7.2023. 

Kulturní dům pro akce: zábava, plesy, společenské akce, svatby, posezení, večírky, oslavy, pohřby lze pronajmout pouze Hrabovským občanům. 

Pro akce divadlo, přednášky, semináře, výstava, prodejní akce lze pronajmout kulturní dům občanům, organizacím a firmám s trvalým pobytem nebo sídlem mimo MOb Hrabová. 

Sazebník za pronájem prostor kulturního domu platný od 1.7.2023 najdete zde

Sazebník za pronájem prostor kulturního domu platný od 1.8.2022 do 30.6.2023 najdete zde.

Kapacita Kulturního domu je 120 osob včetně pořadatelů, účinkujících, obsluhy kuchyně, šatny a dalších osob. 

V kulturním domě je sál (plocha 170 m2), pódium (plocha 50 m2), kuchyň (plocha 24 m2, vybavení: lednice, myčka, sporák, kávovar, kávové a čajové sety, sklenice, dezertní talíře). K dispozici je 24 stolů s možností bílých ubrusů a 120 židlí.  

Rezervace

Zájemce o kulturní dům napíše svůj zájem o tyto prostory včetně uvedení data akce, typu akce, plánovaný počet osob na akci na e-mail: . Na základě e-mailu budete pozváni na osobní schůzku za účelem prohlídky prostor kulturního domu a poskytnutí bližších informací. Po osobním jednání dojde k závazné rezervaci. 

Akce MOb Hrabová v kulturním domě mají přednost před jakoukoliv akcí.  

K dispozici zde máte také orientační přehled o rezervaci kulturního domu - přehled zde. 

Kontakt pro bližší informace:

Odbor sociální, organizační a vnitřních věcí, vedoucí odboru Mgr. Jana Tajchmanová, DiS., tel. 725 996 475, e-mail: