Aktuality
POZVÁNKA NA POHÁDKU: ROZLÍTANÝ SLEPICE
20 7 2024

POZVÁNKA NA POHÁDKU: ROZLÍTANÝ SLEPICE

Zveme Vás na veselou pohádku Rozlítaný slepice v podání pražského Divadla Pod Kloboukem, která bude plná humoru, písniček a ponaučení. Pohádku odehrajeme po letní přestávce tradičně třetí neděli v měsíci, tedy 15. září 2024 v Kulturním domě Ostrava-Hrabová. A pozor - opona se otevírá již od 10:00 hodin.

A na jaký příběh se můžete těšit?

V kurníku U Dvou slepic spolu žijí dvě slepičí sestřenice. Jedna lítá s koštětem po dvorku jak splašená a druhá by raději lítala po všech čertech a o koště se ani neopřela. Zhýčkaná a světaznalá slepice Cimprlína se ale už nemůže dívat na to, jak její pracovitá sestřenice Bambulína bez ustání dře, a rozhodne se zasáhnout! Podaří se Cimprlíně přinutit Bambulínu k rekreaci? Vytáhne ji z rodného kurníku? Překoná Bambulína svůj strach? Jaké jsou zásady bezpečného cestování a jak se správně připravit na cestu? Najdou slepičky rovnováhu mezi úmornou prací a přílišným lenošením?

To vše se za doprovodu krásných písniček dozvíte v představení Rozlítaný slepice. Délka představení: 45-60 minut dle interakce dětí. Pohádka je vhodná pro všechny věkové kategorie dětí a dospěláků.

Zvýhodněné vstupné 60 Kč v předprodeji (https://rezervace.ostrava-hrabova.cz/) do 12. 9. 2024, poté budou v prodeji vstupenky v kulturním domě na místě za cenu 90 Kč.

ZVEME VÁS DO LETNÍHO KINA
18 7 2024

ZVEME VÁS DO LETNÍHO KINA

Fanoušci promítání pod širým nebem se mohou těšit na svěží letní komedii pod názvem Prázdniny s Broučkem. Promítáme v sobotu 17. srpna 2024 za stmívání od 20:00 hodin. Díky dobrému zázemí v areálu TJ Sokol Hrabová jsou vám k dispozici jak lavice k sezení, tak pestrá nabídka občerstvení. Vstupné je dobrovolné. Prázdniny a letní kino patří k sobě, tak neváhejte a přijďte nasát jedinečnou atmosféru venkovní projekce pod hvězdami. 

Informace k dopravnímu omezení na ul. Bělské
17 7 2024

Informace k dopravnímu omezení na ul. Bělské

Oznamujeme občanům, že bude ve čtvrtek 18. července 2024 zpřístupněna ulice Bělská, kde v současné době probíhají stavební práce. Komunikace bude dostupná v odpoledních hodinách. Děkujeme za pochopení. 

VÍCE AKTUALIT >>