Aktuality
HRABOVSKÉ KOSY
16 5 2024

HRABOVSKÉ KOSY

V sobotu 8. června 2024 pořádá Občanský spolek MUDr. Marcely Poláčkové tradiční akci v rámci oživení vesnických zvyků pod názvem Hrabovské kosy. Jedná se o soutěž v sečení trávy. Sraz všech účastníků v 15:00 v parku Hrabovjanka. Do kroku v průvodu sekáčů a k tanci zahraje dechový orchestr DEOR. Kromě občerstvení čekají na děti také zajímavé soutěže.

HOROR V OSTRAVSKÉ LITERATUŘE
16 5 2024

HOROR V OSTRAVSKÉ LITERATUŘE

Vydejte se s Petrem Ligockým po stopách předválečných ostravských braků a děl nejmladší generace hororových spisovatelů. Na besedu vás zve hrabovská pobočka Knihovny města Ostravy, která se koná v úterý 28. května 2024 od 16 hodin. 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSTRAVA-HRABOVÁ ZVE RODIČE S DĚTMI NA BĚH PRO DOBROU VĚC
16 5 2024

ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSTRAVA-HRABOVÁ ZVE RODIČE S DĚTMI NA BĚH PRO DOBROU VĚC

Hrabovská základní škola zve srdečně rodiny s dětmi na charitativní běh, kterým bude podpořena nezisková organizace Tyflocentrum věnující se cílové skupině osob se zrakovým postižením. Akce se uskuteční ve čtvrtek 23. května 2024, registrace na atletickém hřišti proběhne od 15:00 hodin. V rámci doprovodného programu si budete moci vyzkoušet střelbu ze zvukové pistole, sluchové pexeso či chůzi s bílou holí. Přijďte přispět na dobrou věc a podpořit činnost Tyflocentra. Více informací o organizaci naleznete například na webových stránkách: https://www.tyflocentrum-ova.cz/

VÍCE AKTUALIT >>